Blackhawk nekilnojamojo turto rinkos eksponatų stabilumo 2011 m. rugpjūčio

Atrodo, kad atgal į po daugiau atitinkamas ir tikslius atsargų tendencija dabar, po kelių mėnesių nuolatinį Blackhawk nekilnojamojo turto rinkoje. Atrodo, kad jos staigiai sumažėjus rugpjūčio buvo, kas sudarė tendencija pataisos. firminis blankas Kita vertus, kol pardavimai, liko stipri per pastaruosius keletą mėnesių, ypač su rugpjūčio ‘s padidinti balansavimo iš liepą mažėja.

Paprastai, Blackhawk savo rinkos atsargų vienos šeimos deleguotų namus buvo pastovus 39 namus rugpjūčio pabaigoje. Taip pat buvo 28 % sumažėjo, kuri perkoduoja į 15 namus, iš viso 54 namų liepos, taip pat per tą patį laiko tarpą. Birželio pabaigoje 50 namai buvo prieinama. Liepos, kol pardavimai sumažėjo iki penkių iš 11 birželio mėnesį, ir tada smarkiai padidėjo iki 13, rugpjūčio mėnesį
Iš tų skaičių skaičiaus, mes gauti vidutinės iki 9,7 pardavimo birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesių, ir jis nėra per daug nesilaikyti tų metų vidurkį, kuris yra 8.7. Be to, atsargų palyginti su pardavimų, kol parodė kintamumą nuo birželio iki rugpjūčio, ir kas atrodo sąskaitų už tai serveriai.lt nuolaida yra platus keitėsi laukiant pardavimo ir atsargų sumažėjimą. Indeksas buvo 4,5 mėnesių birželio, 10.8 mėnesių pabaigoje liepos ir rugpjūčio pabaigoje 3.0 mėnesių pabaigoje.

31 % San Ramon atsargų rugpjūčio, palyginti su liepos 30 % ir 26 % birželio pabaigoje buvo dėl kaina mažesnė už $1 mln namų. Dvylika namus buvo drobiniai maiseliai išvardyti pagal šios kainos segmente rugpjūčio, 16 už liepos ir 13, birželio pabaigoje. Taip pat iš šios kainos diapazonas buvo 54 % pardavimų, kol rugpjūčio, palyginti su tik liepos 40 % ir 45 % birželio mėnesį. Tai atsitiko dėl pardavimo, kol bus smarkiai didėja rugpjūčio septyni iš dviejų liepos ir penki birželį. Atsargų palyginti su iki pardavimo buvo platus huśtawki 2.6 mėnesių birželio, didinant iki 8.0 mėnesių liepą tada atgal į kaip 1.7 mėnesių rugpjūčio.

Rugpjūčio pabaigoje buvo 27 namų kainos daugiau kaip $1 mln, palyginus su 38 at liepos pabaigos ir 37 at birželio pabaigoje rinkoje. Kad eksponatų 27 % sumažėjimą nuo birželio iki rugpjūčio. Pardavimai, kol sumažėjo nuo šešių birželio iki trijų liepos, ir tada išvyko atgal iki šešių rugpjūčio. Šiame segmente, taip pat parodė kintamumą į atsargų palyginti su iki pardavimo. Jis išaugo nuo 6.2 mėnesių birželio pabaigoje silkografija 12,7 mėnesių pabaigoje liepos ir rugpjūčio pabaigoje 4,5 mėnesiais.

Nors Blackhawk rinkos atsargų artimųjų žymiai rugpjūčio, yra vis dar didesnė nei buvo sausį, kai tik 33 namus buvo į sąrašą. Pardavimai buvo stipri čia ir rinkos yra nustatytas tvirtą pagrindą.

Pasižymėti nuorodą.

Atsakyti

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti ženklu *

*